Futsal bajnokság vége az U19, U17 és U15.korosztályokban

2018. február. 19., 13:36   |    

Futsal bajnokság vége az U19, U17 és U15.korosztályokban

Hajdú-Bihar megyében befejeződött a futsal bajnokság a 2017/18-as bajnoki évben a futsal U19, U17 és U15-ös korosztályban.

Ezekben a korcsoportokban az utolsó 9.forduló 2018.02.18-án került megrendezésre.

Eredmények a következőképp alakultak:

Futsal U19 korosztály

A CSOPORT

  1. Hajdúböszörményi TE „A”
  2. Debreceni Sportcentrum - SI
  3. Balmazújvárosi FC
  4. DASE
  5. Székely Team Futsal FC
  6. DEAC „A”
  7. Kisújszállási SE
  8. Nyíradony VVTK
  9. Flamingó KLC
  10. Hajdúszoboszlói SE

B CSOPORT

  1. Sárrétudvari KSE
  2. DEAC „B”
  3. Püspökladányi LE
  4. Józsa SE
  5. Hajdúböszörményi TE „B”
  6. Bocskai SE Vámospércs
  7. Hajdúsámsoni TTISZE
  8. Debreceni Sport Club

Futsal U17 korosztály

A.CSOPORT

  1. Balmazújvárosi FC „A”
  2. Hajdúsámsoni TTISZE
  3. DSC - SI
  4. Nyíradony VVTK „A”
  5. Hajdúböszörményi TE „A”
  6. DEAC
  7. Hajdúszoboszlói SE
  8. Flamingó KLC

B.CSOPORT

  1. Hajdúböszörményi TE „B”
  2. Téglási VSE
  3. DEAC „A”
  4. Püspökladányi LE
  5. Sárrétudvari KSE
  6. Nádudvari SE
  7. DLA Nonprofit Kft. „A”
  8. Derecskei LSE

C.CSOPORT

  1. Józsa SE
  2. Hosszúpályi SE
  3. DEAC „B”
  4. Balmazújvárosi FC „B”
  5. DLA Nonprofit Kft. „B”
  6. Nyíradony VVTK „B”
  7. Hajdúdorog SE
  8. DASE

D.CSOPORT

  1. Berettyóújfalui SE
  2. Debreceni Sport Club
  3. Hajdúhadházi FK
  4. Nagyhegyes KSE
  5. DLA Nonprofit Kft. „C”
  6. Bocskai SE Vámospércs

Futsal U15 korosztály

A.CSOPORT

  1. DLA Utánpótlás Nevelő „A”
  2. Debreceni Honvéd SE „A”
  3. DEAC „A”
  4. Balmazújvárosi FC „A”
  5. Hajdúböszörményi TE „A”
  6. Hajdúdorog SE
  7. MVFC Berettyóújfalu
  8. Debreceni Sportcentrum „A”
  9. Püspökladányi LE
  10.   Hajdúszoboszlói SE

B.CSOPORT

  1. DLA „A”
  2. DLA „B”
  3. Debreceni Honvéd SE „B”
  4. Nyíradony VVTK
  5. DEAC „B”
  6. Józsa SE
  7. Balmazújvárosi FC „B”
  8. Debreceni Sportcentrum – SI „B”
  9. Hajdúböszörményi TE „B”
  10. Flamingó KLC - Uniholz

C.CSOPORT

  1. Hajdúsámsoni TTISZE
  2. DLA „C”
  3. Sárrétudvari KSE
  4. Tiszafüredi VSE
  5. Derecskei LSE
  6. Csenger Petőfi SK
  7. DLA „B”
  8. Nagyrábé Petőfi SK
  9. Flamingó KLC – Flexo 2000

D.CSOPORT

  1. Berettyóújfalui SE
  2. DLA „C”
  3. Debreceni Sport Club
  4. Nagyhegyes KSE
  5. Hajdúhadházi FK
  6. Létavértes SC ’97
  7. Kisújszállási SE
  8. DASE
  9. Hajdúszováti SE
  10. Bocskai SE Vámospércs

Gratulálunk minden csapatnak és játékosnak az elért eredményeikért!


Címkék:

További hírek

Bajnokság
Utánpótlás ügyintézés költözés miatt!!!!

2018-08-24 11:18:48

Utánpótlás ügyintézés költözés miatt!!!!

Tisztelt Sportszervezetek!

Bajnokság
Átigazolási időszak 2018/19

2018-06-21 10:13:41

Átigazolási időszak 2018/19

Bajnokság
2018-2019. évi Versenykiírások

2018-06-01 13:16:54

2018-2019. évi Versenykiírások

Tisztelt Sportszervezetek! Elkészültek a 2018/2019-es bajnoki év versenykiírásai. Ettől a bajnoki évtől a nevezéseket elektronikus úton kell majd beadni az IFA rendszerbe. Erről a későbbiekben küldünk tájékoztatást.

Bajnokság
Strandlabdarúgás Hajdú-Bihar megyében

2018-05-15 09:29:52

Strandlabdarúgás Hajdú-Bihar megyében

Hajdú-Bihar megyében az elmúlt két évhez hasonlóan újra indul standlabdarúgó gyerekbajnokság.

Értesítők, információk

2018-07-25 10:59:49

Letölthető dokumentumok 2018/19

2018-07-24 10:18:36

MLSZ "C"tanfolyam 2018-19

2018-07-20 09:46:57

Fegyelmi Szabályzat 2018-2019

2018-06-21 10:38:26

Átigazolási időszak 2018/19

2018-06-04 08:48:40

2018-2019. évi Versenykiírások

Szponzorok